Free Cuisinart Appliances Event
Earn a stamp for every $10 you spend between 9/7 – 12/27. Save up and cash them in for FREE Cuisinart Kitchen Appliances. A Cuisinart Coffee Grinder is FREE with 80 stamps.
__________________________________________________
Dairy
Yoplait Yogurt 10 for $5Buy 10 Yoplait Yogurt Get Albertsons Large Eggs 12 ct FREE on your next shopping trip
Use $1/10 Yoplait Yogurt Printable or from GM 9/11 or GM 10/2
Use $0.40/6 Yoplait Yogurt Printable or from SS 9/11 or GM 9/11 or GM 10/2
Use $0.50/8 Yoplait Yogurt Printable or from SS 9/11
Final Price: as low as $0.40 each PLUS free dozen eggs *Good deal on Yogurt! The lowest prices I’ve seen have been 10/$6
Land O Lakes Butter or Spread $3.49
Use $0.50/1 Land O Lakes Spread from SS 10/16 or
Use $0.75/1 Land O Lakes Cinnamon Sugar Butter Spread Printable (if included in sale)
Final Price: as low as $2.74 each
Albertsons Large Eggs 12 ct $1
Drinks
SunnyD Punch 64 oz. $1Use $0.25/1 SunnyD Product from SS 8/7
Final Price: $0.75 each
Northland Cranberry Juice 64 oz. 2 for $5
Use $1/2 Northland Juice from SS 10/9 or Printable
Final Price: $2.00 each wyb 2
Pepsi 2 Liter, 3 for $4
Use $1/2 Pepsi Max 2 Liter from Pepsi Insert 10/2 (exp 10/22) or
Final Price: $0.83 each
Sierra Mist 2 Liter, 3 for $4
Use $1/2 Sierra Mist from Pepsi Insert 10/2 (exp 10/22)
Final Price: $0.83 each wyb 2
Sobe Drinks $1
Use $1/5 Sobe from Pepsi Insert 10/2 (exp 10/22)
Final Price: $0.80 each wyb 5
Frozen
Michelina’s Entrees $1Use$1/5 Michelina’s Lean Gourmet Entrees Printable or
Use $1/5 Michelina’s Gourmet Entrees PrintableFinal Price: $0.80 each wyb 5
DiGiorno Pizza $6.99
Use $2/1 DiGiorno Facebook Coupon Printable
Use $1/1 DiGiorno Large Pizza from RP 9/11 or
Use $1.25 off wyb both DiGiorno Pizza AND Wyngz, Cookies or Breadsticks from RP 10/16
Final Price: as low as $4.99 each
Palermo’s Pizza $3.99
Use $1/1 Palermo’s Pizza Printable
Final Price: $2.99 each
Grocery
Dole Pineapple 20 oz. 4 for $5Use $0.50/2 Dole Pineapple Printable
Final Price: $1.00 each wyb 2
Quaker Life Cereal $2.99
Use $1/3 Quaker Life Cereal from Pepsi Insert 10/2 (exp 10/22)
Final Price: $2.66 each wyb 3
Hunt’s Tomatoes $1
Use $1/4 Hunt’s Canned Tomatoes from SS 10/2 or
Use $0.45/3 Hunt’s Canned Tomatoes from SS 10/2
Final Price: as low as $0.75 each
Campbell’s SpaghettiOs $1
Use $0.50/5 SpaghettiOs Printable or
Use $0.40/3 SpaghettiOs from SS 9/11
Final Price: as low as $0.87 each
Chef Boyardee Canned Pasta $1
Use $0.50/2 Chef Boyardee Product from All You Sept 2011
Final Price: $0.75 each wyb 2
Campbell’s Soup Bowls or Soup at Hand $1
Use $0.50/2 Campbell’s Bowls or Soup at Hand from SS 10/2
Final Price: $0.75 each wyb 2
Kellogg’s Cereal 2 for $5 (Rice Krispies, Cocoa Rice Krispies, Raisin Bran, Frosted Flakes, Corn Flakes are shown)
Use $1/3 Kellogg’s Rice Krispies from RP 10/16 or
Use $1/2 Kellogg’s Raisin Bran from RP 9/11
Final Price: as low as $2.00 each
Sara Lee Wide Pan Bread $2.49
Use $0.55/1 Sara Lee 100% Whole Wheat Bread Printable
Final Price: $1.94 each
Balance Bar Single $1
Use $0.55/1 Balance Bar Single from SS 9/11
Final Price: $0.45 each
Sunshine Cheez It Crackers 2 for $5
Use $1/2 Sunshine Cheez It Baked Snack Crackers in RP 9/18 (if “Baked” are included in sale)
Final Price: $2.00 each wyb 2
Mother’s Cookies $3.19
Use $0.75/1 Mother’s Cookies from RP 10/2
Final Price: $2.44 each
Meats
All Bar S Products 33% off regular retailBar S Corn Dogs $5.99
Use $1/2 Bar S Product Printable (sign-in required)
Final Price: $5.49
Candy
Nestle Fun Size 9.2-12.5 oz. $1.88Use $1/2 Nestle Fun Size 11.5 oz+ from RP 10/19
Use $1/2 Nestle Fun Size 9.5 oz+ from All You Oct 2011
Final Price: $1.38 each wyb 2
Mars Mini or Fun Size or M&M Bagged Candy 9-12.6 oz. 2 for $5
Use $1.50/3 Mars Fun Size or M&Ms from RP 9/25 or from RP 10/9 or
Use $1/2 Mars Bags of M&Ms or Dove Chocolate from RP 8/28 or
Use $1.50/2 Mars Fun Size from All You Oct 2011 or
Use $1/1 M&Ms Brand Pretzel Chocolate Candies from RP 9/11 (exp 10/23)
Final Price: as low as $1.50 each
Hershey’s Demon Treats or Snack Size 125-130 ct. $9.99
Use $1/3 Hershey’s Snack Size Printable or
Use $1.50/3 Hershey’s Snack Size from SS 10/16
Final Price: as low as $9.49 each
Werther’s $1
Use $1/2 Werther’s Facebook Printable or
Use $1/2 Werther’s Original Caramels from SS 10/2
Final Price: $0.50 each wyb 2
Extra Gum 15 ct $1
Use $1/2 Extra Dessert Delights Gum from SS 9/25 or
Use $0.50/2 Extra Gum from SS 7/31
Final Price: as low as $0.50 each
Household
Carefree To Go Pantiliners 20-22 ct. $1Use $0.50/1 Carefree from SS 8/21
Final Price: $0.50 each *note: FREE at SafeWay this week!
Kleenex 110 ct. $1
Use $0.50/3 Kleenex Single Box from SS 10/2
Final Price: $0.83 each wyb 3
Gum Soft Picks 40 ct. $1
Use $0.55/1 Gum Soft Picks from Martha Stewart Living July 2011 or All You Sept 2011
Final Price: $0.45 each
Viva Paper Towels 6 rolls $6.99
Use $2/1 Viva Paper Towels from All You Sept 2011 or
Use $1/1 Viva Paper Towels from All You Aug 2011
Final Price: as low as $4.99 each
Cottonelle 12 Double Rolls $6.99
Use $0.75/1 Cottonelle 12 pk from SS 9/11 or
Use $0.50/1 Cottonelle 12 pk from SS 10/2
Final Price: as low as $6.24 each
No comments:
Post a Comment